KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9065098
nr 906 5098
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. , signerad, "Malbacco Flower", 67/75, motivet: 49x35
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 19:50:13
18/8 19:45:13